امروز امروز .

امروز

دستگاه DVR چگونه کار می کند ؟

دستگاه DVR چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه دی وی ار اساساً رایانه هایی هستند که محتوای ضبط شده را مستقیماً از ارائه دهنده تلویزیون ذخیره می کنند. شرکتهایی مانند ابتدا واحدهای جداگانه ای را طراحی کردند که برای کار با جعبه های تنظیم بالا طراحی شده اند. خرید دستگاه دی وی ار برای بعضی از دوربین های مداربسته و ذخیره فیلم ها و تصاویر نیاز است . 

امروزه اکثر ارائه دهندگان کابل و ماهواره جعبه تنظیماتی را ارائه می دهند که شامل DVR ها به عنوان یک افزونه برتر برای مشتریان است ، اگرچه هنوز تعداد معدودی از شرکت ها واحدهای مستقل را ارائه می دهند. می توانید همزمان چندین نمایش ضبط کنید و همزمان نمایش دیگری را تماشا کنید ، یا ضبط های خود را زودتر از موعد تنظیم کنید. حتی بهتر ، استفاده از Wi-Fi برای استفاده از این فناوری ضروری نیست ، بنابراین لازم نیست نگران قطع شدن اینترنت در اواسط ضبط یک برنامه باشید.


مزایای داشتن دستگاه DVR چیست؟

نقطه اصلی فروش خدمات دستگاه DVR انعطاف پذیری و راحتی است. با پخش همزمان بسیاری از شبکه ها از تعداد زیادی نمایش یا فیلم با کیفیت ، دانستن اینکه چه چیزی را تماشا کنید اغلب دشوار است. DVR ها به شما امکان ضبط نشان می دهند که با برنامه های دیگر مغایرت دارد بنابراین نیازی به انتخاب ندارید.

سرویس DVR دیجی ویرا به شما امکان می دهد ضبط ها را از پیش تعیین کنید تا هرگز اپیزودی از درام یا کمدی مورد علاقه خود را از دست ندهید.

مسلماً محبوب ترین ویژگی دستگاه دی وی ار توانایی مکث در تلویزیون زنده و عقب یا سریع جلو رفتن است. این بدان معناست که شما هرگز لحظه ای از بازی بزرگ (یا هر چیز دیگری) را از دست نخواهید داد ، حتی اگر زنگ خانه به صدا در بیاید یا کودک گریه کند. همچنین می توانید از تبلیغات تجاری یا سایر قسمت های نمایش که نمی خواهید دیدن کنید چشم پوشی کنید.

سرویس DVR به شما امکان می دهد ضبط ها را از پیش تعیین کنید تا هرگز اپیزودی از درام یا کمدی مورد علاقه خود را از دست ندهید. اکثر ارائه دهندگان خدمات کابلی و ماهواره ای به شما امکان می دهند از طریق رایانه ها ، تلفن های هوشمند و رایانه لوحی خود ضبط کنید و برنامه ریزی را حتی راحت تر کنید. علاقه مندان به ورزش این ویژگی را دوست دارند زیرا می توانند هر بازی را که از دست می دهند ضبط کنند اما با این وجود از فضای اتاق نشیمن خود برجسته سازی ها را تماشا می کنند.

معایب سرویس DVR چیست؟

یکی از معایب اصلی سرویس DVR هزینه اضافی آن است. ارائه دهندگان کابل و ماهواره معمولاً برای خدمات DVR هزینه ماهیانه و همچنین اجاره اجزای set-top box را می گیرند. بسته به نوع سرویس و موقعیت مکانی شما می توانید هر ماه از 10 تا 30 دلار بیشتر برای خدمات DVR پرداخت کنید. با این حال ، با افزایش تقاضا برای DVR ، بسیاری از ارائه دهندگان هنگام ثبت نام مشتریان ، نرخ تخفیف را برای تجهیزات و خدمات ارائه می دهند.

منبع :cctvwireless.4kia.ir


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۴:۳۸ توسط:هانیه موضوع: نظرات (0)