امروز امروز .

امروز

نکاتی درباره دوربین مداربسته مخفی و مدل های متنوع آن !

انتخاب دوربین مداربسته مخفی
وسایل الکترونیکی ، اشیای قیمتی و سایر دارایی های شخصی خود را با خرید دوربین مداربسته مخفی زیر نظر داشته باشید. در حالی که در محل کار خود هستید ، یا در خانه با چندین کار دست و پنجه نرم می کنید ، نظارت بر همه آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد می تواند چالش برانگیز باشد. یکی از راه های اطمینان از امنیت و امنیت در سراسر خانه یا محل کار خود ، نصب شبکه ای از دوربین های مداربسته مخفی یا در صورت مسافرت با دوربین های قابل حمل یا دستگاه های ضبط با استفاده از باتری است. در صورت استفاده صحیح ، می توانید به جلوگیری از سرقت کمک کرده و یا موارد بی جا را به راحتی ردیابی کنید. حتماً قوانین محلی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید هنگام استفاده از دوربین مداربسته مخفی آنها را دنبال می کنید.

انواع دوربین های مخفی
اگر در مناطق پرتردد و مکانهایی با حداقل نیروهای امنیتی که نیاز به نظارت دارند کارهای زیادی انجام می دهید ، خودتان و اعضای اصلی خدمه را با دوربین های بدنه و لوازم جانبی لباس خود بپوشانید. این دستگاه های مفید ضمن محافظت از دارندگان و سایر افراد در اطراف منطقه ، به شما امنیت هندزفری را می دهند. دوربین های جیبی روشی ساده و محتاطانه برای ثبت تصاویر و صدا بدون نیاز به تجهیزات نظارت بر انحراف یا بزرگ ارائه می دهند. برخی از دستگاه های غیر پوشیدنی اصلاً شبیه دوربین نیستند ، مانند قلم دوربین مخفی ، گیاهان مصنوعی ، شارژرهای تلفن فریبنده و حتی دستگاه های سوکت دیواری کاربردی. چندین مدل دوربین از کارتهای microSD و فضای ذخیره سازی ابری اختیاری پشتیبانی می کنند تا بتوانید فیلم ها را ذخیره کرده و مرور کنید یا در صورت لزوم آن را با مقامات مربوطه به اشتراک بگذارید.

اگر تمایل به پوشیدن چیزی راحت تر و کمتر قابل مشاهده دارید ، دوربین های جاسوسی ساعت هوشمند مانند ساعت های مچی معمولی به نظر می رسند ، اما در عین حال از دوربین های کوچک و داخلی استفاده می کنید تا بتوانید تصاویر مورد نیاز خود را بی سر و صدا ثبت کنید. بسیاری از ساعت ها از مقاومت استثنایی در برابر آب برخوردار هستند و پوشش امنیتی جامد و آب و هوایی را برای شما فراهم می کنند.

دوربین های جاسوسی داخلی و خارجی

کسانی که به دنبال یک راه حل امنیتی دائمی تر هستند ، می توانند Wi-Fi و دوربین های بی سیم را که در داخل و اطراف خانه ها و ویترین فروشگاه ها محافظت می کنند ، پیدا کنند. آنها مخصوصاً برای پیگیری تحویل بسته ها ، معاینه عزیزان و نظارت بر فعالیت مشتری بسیار مفید هستند. چندین مدل دارای امتیازاتی برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز هستند و استفاده قابل اعتماد را از طریق انواع شرایط آب و هوایی تضمین می کنند. بسیاری از دوربین های Wi-Fi نیازی به نصب خاص یا سیم کشی سخت ندارند. به سادگی آنها را در جایی که می خواهید سوار کنید ، آنها را روشن کنید و سپس دستگاه ها را به شبکه محلی خود متصل کنید. دوربین های مخفی انتخابی با ساعت هوشمند و برنامه های دستگاه همراه نیز کار می کنند ، بنابراین می توانید از راه دور اعلام حضور کنید ، حتی در زمانی که غایب هستید.

منبع : اینجا


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۱۲:۰۸ توسط:هانیه موضوع: نظرات (0)