امروز امروز .

امروز

قابلیت های دوربین مداربسته ip را بدانید!

پردازنده دوربین مداربسته ip
بدون شک ، امیدوار کننده ترین زمینه توسعه دوربین مداربسته آی پی تجزیه و تحلیل ویدیوی پردازنده است. تشخیص حرکت مبتنی بر فیلم حداقل 30 سال در دسترس بوده و در همان زمان در دست توسعه است. پس از 11 سپتامبر ، هنگامی که سطح جدیدی از قابلیت تشخیص حرکت ویدئویی مبتنی بر قوانین در اطراف سایتهایی که امنیت محیط پیرامونی نمی تواند مقرون به صرفه باشد ، مانند بندرها و فرودگاهها ، به موفقیت گسترده ای دست یافت.

از نظر محاسباتی ، این سیستم ها معمولاً به یک پیوند داده با ظرفیت بالا از دوربین مداربسته به یک میزبان یا رایانه توزیع شده که فیلترهای حرکت و الگوریتم ها را روی سیگنال ویدئویی اعمال می کند ، متکی هستند. این روش ابزاری بسیار ضروری و قبلاً در دسترس نبود. با این حال ، مقیاس گذاری برای سیستم بزرگتر نیاز به افزایش اندازه و / یا تعداد پردازنده های میزبان دارد.
قابلیت های دوربین مداربسته ip

رویکرد نوظهور قرار دادن تجزیه و تحلیل ویدئو در دوربین ، یا همانطور که صنعت می خواهد بگوید ، در لبه است. فردریک نیلسون ، مدیر کل Axis Communications آمریکای شمالی ، ایجاد و رشد مداوم تجزیه و تحلیل های پردازنده را به سه عامل اصلی نسبت می دهد: افزایش کیفیت تصویر در دوربین های IP دیجی ویرا، که امکان پردازش تحلیلی قابل اطمینان تری را فراهم می کند الگوریتم های پردازش بهتر و توسعه مداوم پردازنده های قدرتمند تر.

در حالی که تجزیه و تحلیل پردازنده هزینه دوربین را افزایش می دهد ، اما مشکل مقیاس پذیری را برطرف می کند زیرا توسعه سیستم با دسترسی به ظرفیت پردازش تحلیلی ویدئویی دیگر محدود نمی شود. با این حال ، محدودیت های گسترده دیگری برای آشنایی ، مانند ذخیره سازی فیلم و ظرفیت شبکه ، به کار گرفته می شوند.

مجموعه کامل تجزیه و تحلیل ویدئو در حال حاضر روی پردازنده موجود نیست ، زیرا در برنامه های مبتنی بر سرور موجود است. البته ، هر برنامه ای به این قابلیت تحلیلی قوی نیاز ندارد. تشخیص حرکت ساده فیلم معمولاً به عنوان یک ویژگی استاندارد (بدون بارگذاری) از اکثر سازندگان دوربین در دسترس است. برای بسیاری از برنامه های داخلی ، این ویژگی بیش از حد کافی خواهد بود. آن دسته از برنامه هایی که به تجزیه و تحلیل پیشرفته نیاز دارند ، ممکن است شامل محیط های بیرونی و شرایط پیچیده داخلی باشند. کاربر باید قبل از در نظر گرفتن استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته ، نیاز کاملاً ویژه ای داشته باشد ، در غیر این صورت توجیه هزینه آن سخت است.

information.mizbanblog.net


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۷:۲۹ توسط:هانیه موضوع: نظرات (0)